Model cerere !

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 23/4/2016, 15:00

Member

Group:
Dispeceri
Posts:
153

Status:


]Nume firma:AlcaTrans
Slogan:Trasporto Internazionale
Logo(se accepta orice dimensiune): logo
Adresa de contact (id): tg_edy ( mess ) getlow221 ( skype )
Cateva poze cu flota firmei : Pai in primu rand , aceasta e o firma reala ... care este pe contracte ( nu are flota proprie) si cum nu sunt firme la noi pe forum , ca sa sporesc activitatea vin eu cu o idee , sa incercam o firma pe contract ... Va rog sa va ganditi de 2 ori la beneficiile/dezavantajele care ar putea impiedica sau nu firma sa fie acceptata.

Flota ar fii doar camionul meu pe moment :

ets2_00203

Insa eu cred ca se va sporii activitatea , cum conte&k au cv-urile inchise si nu poti aplica , cred , ca de aceea a scazut activitatea forumului ..

Patronii firmei (scris corect username-ul fiecaruia): pepsyTwist

Edited by pepsyTwist - 23/4/2016, 17:16
 
Top
Vervoort
view post Posted on 23/4/2016, 16:31




Da, de ce nu.
 
Top
view post Posted on 23/4/2016, 19:38

Advanced Member

Group:
Dispeceri
Posts:
4,345
Location:
Timisoara

Status:


la Conte&k sunt conturiile deschise......nu va informati gresit
 
Contacts  Top
view post Posted on 23/4/2016, 22:07

Member

Group:
V.I.P
Posts:
271

Status:


Frima AlcaTrans:DA
 
Contacts  Top
Mister Big
view post Posted on 24/4/2016, 17:55




Scuzati de off top!!!

pepsyTwist
QUOTE
cum conte&k au cv-urile inchise si nu poti aplica , cred , ca de aceea a scazut activitatea forumului

nu scrie ceia ce nu stii!!!

activitatea saitului nu e vina mea!!!eu cu Conte&K nu raspund de activitatea saitului eu raspund de firma mea!!!

siviurile sunt inchise de aceia ca eu am lucrat la firma asta de la zero si nu am facut-o de la downland cum au mai facut altii de aceia primesc oameni seriosi si de incredere (asa oameni sunt foarte putini care pretuiesc munca omului)!!!

inca odata scuze de off top

Edited by Mister Big - 25/4/2016, 19:41
 
Top
view post Posted on 27/4/2016, 17:38
Avatar

Senior Member

Group:
Administrator
Posts:
19,431
Location:
• Bucharest •

Status:


QUOTE (Pinarello @ 23/4/2016, 21:38) 
la Conte&k sunt conturiile deschise......nu va informati gresit

Off topic ! Topicul de C.V. -uri a fost inchis de cand a venit firma, l-ati deschis zilele trecute daca nu ma insel.

@Mister : O firma este responsabila de activitatea forumului. De aceea, daca intr-o luna, firma nu produce activitate este automat inchisa si patronii sunt sanctionati, dar nu am facut asta cu Conte, pentru ca oricum este singura firma in acest moment si ...
Activitatea pe care o are in ultimul timp firma voastra nu se poate numi activitate . Gandeste-te ca din luna a 9-a anul 2014 firma are un total de 4.507 posturi . O firma activa in timpul asta avea peste 15k posturi .
Cand am avut eu firma Edy Spedition, in 3 luni de zile am avut in jur de 20-30 de mii de posturi si aveam la un moment dat 35 de soferi .

ON TOPIC : pepsyTwist , iti dau o sansa cu firma, DOAR DACA AI SOFERI DE ACUM , pentru ca nu vei face mai nimic cu firme de genul asta . Au fost multe, crede-ma, lumea nu se joaca cu camion din joc la firme . Ori are flota, ori nu. Pentru ca pur si simplu, eu ma pot juca pentru mine nu sa pun poze pe forum.
 
Contacts  Top
view post Posted on 29/4/2016, 08:17

Member

Group:
Dispeceri
Posts:
153

Status:


Soferi am asa .. am primit mail de la P@u!_123 ca sunt 2-3 care ar venii ( inclusiv el ) + Ala negro care e patron alaturi de mine d.
 
Top
view post Posted on 10/5/2016, 16:10
Avatar

Advanced Member

Group:
Truckers Drivers
Posts:
1,567
Location:
Ploiesti-Romania

Status:


off topic
@Dark - Conte este un proiect infiintat de Mister alaturi de cativa useri vechi pe acest forum si ne ocupam de ea cum putem si noi si cand avem timp, totusi este una din putinele firme care a fost facuta de la zero si chiar a creeat ceva nou ma refer la modele. In legatura cu activitatea mai degraba este responsabilitatea ta ca admin nu a firmelor. Si ce ai avut si ce ai facut nu mai conteaza referitor la Edy , important e ce se vede in prezent. Daca iti aduci aminte au fost firme mult mai puternice ca Edy.
Scuze de Off

Cred ca merita o sansa orice firma noua - as vrea sa vad concurenta si activitate a firmelor pe acest forum. Bafta cu firma daca se aproba!
 
Top
Costel
view post Posted on 9/6/2016, 19:47




Hai baiatule ai un da si de la mine , eu cred ca daca pierzi putin timp scoti ceva fain , acum la download sunt de toate , au trecut timpurile cind faceai firma numai cu zmod
 
Top
Alin.N
view post Posted on 14/6/2016, 08:58




Da si de la mine :)
 
Top
view post Posted on 15/6/2016, 20:56
Avatar

Senior Member

Group:
Administrator
Posts:
19,431
Location:
• Bucharest •

Status:


Firma AlcaTrans a fost acceptata .
Asteptam si alte cereri !

 
Contacts  Top
view post Posted on 12/2/2017, 14:40

Advanced Member

Group:
Dispeceri
Posts:
4,345
Location:
Timisoara

Status:


H_Essers_Logo_svg



Nume firma: Henri Essers
Slogan:Trasport International

Adresa de contact (id): pinarello40 (steam), alexandru cretescu (skype), vladcretescu (steam), vlad.cretescu (skype)
Cateva poze cu flota firmei : Pai in primu rand , aceasta e o firma reala ... care este pe contracte ( nu are flota proprie) si cum nu sunt firme la noi pe forum , ca sa sporesc activitatea vin eu cu o idee , sa incercam o firma pe contract, pentru a face curse TURCIA - EUROPA... Va rog sa va ganditi de 2 ori la beneficiile/dezavantajele care ar putea impiedica sau nu firma sa fie acceptata.

Flota:

MAN TGX

20170212140050_1


MERCEDES MPIV

20170212142639_1

REMORCI

20170212143258_1 20170212145423_1
20170212141529_1

Patronii firmei sunt Alexandru si Vlad Cretescu
 
Contacts  Top
view post Posted on 17/2/2017, 23:38

Member

Group:
V.I.P
Posts:
271

Status:


da
 
Contacts  Top
view post Posted on 20/2/2017, 20:41

Advanced Member

Group:
V.I.P
Posts:
3,421
Location:
Luncanii de Jos,Timis,Romania

Status:


Da
 
Contacts  Top
375 replies since 5/2/2014, 12:46   14916 views
  Share